CASLIN 2018: Sprievodný program – 9.10.2018

Exkurzia do terchovského pivovaru „Vŕšky“

link na web

Chcete vidieť najvyššie položený pivovar na Slovensku? Aj Vy môžete byť súčasťou procesu, keď hlavný sládok varí pivo v prvom horskom Pivovare Vŕšky. Počet účastníkov tejto exkurzie je limitovaný počtom 20 osôb.

Zjazd z Hotela Boboty do Terchovej na profi kolobežkách

link na web

Nová forma zábavy a nenáročný spôsob dopravy vhodný pre všetky vekové kategórie. Kolobežky sú ideálne pre rekreačné zjazdy, ale užijú si ich aj priaznivci adrenalínových športov. Kolobežky sú špeciálne upravené, so zväčšenou konštrukciou, kolesami uspôsobenými na jazdu po kľukatom horskom teréne a so zosilnenými brzdami, ktoré dovoľujú ísť rýchlosťou chôdze, ale aj väčšou rýchlosťou podľa toho, aký spôsob si jazdec zvolí. V princípe ide o jednoduchý šport, no pri rýchlosti okolo 30 km/hod Vám adrenalín stúpne a v cieli vašej cesty zistíte, že jedna jazda Vám určite stačiť nebude!

Výlet kabínkovou lanovkou na Chleb – tretí najvyšší vrchol Malej Fatry

link na web

Využite možnosť vyviezť sa modernou kabínkovou lanovou dráhou do nadmorskej výšky 1 494 m n.m. a oddajte sa očarujúcej prírode a unikátnemu výhľadu na celú Vrátnu dolinu.

Individuálny program

Hotel Boboty sa ako jeden z mála hotelov nachádza priamo vo Vrátnej doline, ktorá ponúka aktívny oddych v prekrásnom horskom prostredí Národného Parku Malá Fatra. V rámci sprievodného programu môžete relaxovať alebo využiť svoj čas na aktivity, ktoré ponúka hotel a jeho okolie (napr. možnosť využiť bezplatný vstup do hotelového bazéna a iné možnosti, ktoré Vám radi ponúkneme na mieste).